Po danima

Petak, 05. jun 2009. godine 

  • Aikido Federacija Srbije - Aikido klub Zemun, 18:45h, lokacija tribine kod restorana "Jezero"
  • Aikido Federacija Srbije - Aikido klub Zemun, 18:45h, lokacija tribine kod restorana "Jezero"
  • Basket, od 14h do 20h, lokacija tereni za košarku
  • Brasilian Jiu Jitsu, 18:30h, lokacija tribine kod restorana "Jezero"
  • Break dance, 18:00h, lokacija tribine kod restorana "Jezero"
  • Contemporary fighting concepts, 17:00h, lokacija tribine kod restorana "Jezero"
  • Fitnes - Svetska Fitness Federacija Srbije-juniori, 19:00h, lokacija tribine kod restorana "Jezero"
  • Fitnes - Svetska Fitness Federacija Srbije-seniori, 19:15h, lokacija tribine kod restorana "Jezero"
  • Fitnes - Oasis Fit, 16:00h, lokacija tribine kod restorana "Jezero"
  • Futsal (mali fudbal), od 14h do 20h, lokacija tereni za mali fudbal i rukomet
  • Gimnastika, 16:15h, lokacija tribine kod restorana "Jezero"
  • Kapoera - Capoeira Beograd, 16:30h, lokacija tribine kod restorana "Jezero"
  • Nunchaku, 17:15h, lokacija tribine kod restorana "Jezero"
  • Okinawa karate, 17:30h, lokacija tribine kod restorana "Jezero"
  • Ples - Art Dance, 16:45h, lokacija tribine kod restorana "Jezero"
  • Ritmička gimnastika, 16:15h, lokacija tribine kod restorana "Jezero"
  • Rukomet, od 14h do 20h, lokacija tereni za mali fudbal i rukomet
  • Taekwondo - Taekwondo Asocijacija Srbije, 17:45h, lokacija tribine kod restorana "Jezero"
  • Wing chun, 18:15h, lokacija tribine kod restorana "Jezero

Subota, 06. jun 2009. godine

  • Can Day - Ball Packaging, od 11h do 15h, lokacija tribine kod restorana "Jezero"
  • Aikido - Aikido klub Motoryu, 18:00h, lokacija tribine kod restorana "Jezero"
  • Američki fudbal, od 18h do 21h, lokacija tereni sa veštačkom travom
  • Basket, od 10h do 18h, lokacija tereni za košarku
  • Bungee, od 12h do 17h, lokacija bandži
  • Eklektički borilački sistem, 18:45h, lokacija tribine kod restorana "Jezero"
  • Filipinska veština Eskrima, 17:00h, lokacija tribine kod restorana "Jezero"
  • Fitnes - Athletic's Gym, 18:30h, lokacija tribine kod restorana "Jezero"
  • Fitnes - "Spartanac" fitness klub, 17:45h, lokacija tribine kod restorana "Jezero
  • Futsal (mali fudbal), od 10h do 18h, lokacija tereni za mali fudbal i rukomet
  • Gimnastika, 17:15h, lokacija tribine kod restorana "Jezero"
  • Kapoera - Senzala de capoeira, 16:15h, lokacija tribine kod restorana "Jezero"
  • Ninjutsu, 16:45h, lokacija tribine kod restorana "Jezero"
  • Orijentalni ples, 19:15h, lokacija tribine kod restorana "Jezero"
  • Ples - Dance Plus, 19:30h, lokacija tribine kod restorana "Jezero"
  • Realni aikido, 16:00h, lokacija tribine kod restorana "Jezero"
  • Ritmička gimnastika, 17:15h, lokacija tribine kod restorana "Jezero"
  • Rukomet, od 10h do 18h, lokacija tereni za mali fudbal i rukomet
  • Shoot Fight, 17:30h, lokacija tribine kod restorana "Jezero"
  • Strong man, od 16h do 19h, lokacija tereni za mali fudbal i rukomet
  • Taekwondo - Taekwondo klub Partizan, 19:00h, lokacija tribine kod restorana "Jezero"
  • Taijiquan, 18:15h, lokacija tribine kod restorana "Jezero"

Nedelja, 07. jun 2009. godine

  • Ženski dan sporta i zdravlja, od 10h do 18h, lokacija poljana pre bandžija
  • Aikido Federacija Srbije - Aikido klub Shin Ken, 18:30h, lokacija tribine kod restorana "Jezero"
  • Basket, od 14h do 18h, lokacija tereni za košarku
  • Bungee, od 12h do 17h, lokacija bandži
  • Fitnes - Athletic's Gym, 17:45h, lokacija tribine kod restorana "Jezero"
  • Fitnes - Ethnogym, 19:30h, lokacija tribine kod restorana "Jezero"
  • Fitnes - Oasis Fit, 18:45h, lokacija tribine kod restorana "Jezero"
  • Fitnes - Sportska Akademija Kočović, 17:00h, lokacija tribine kod restorana "Jezero"
  • Fitnes - Wellness centar "Corpore", 19:15h, lokacija tribine kod restorana "Jezero"
  • Futsal (mali fudbal), od 14h do 18h, lokacija tereni za mali fudbal i rukomet
  • Gimnastika, 18:15h, lokacija tribine kod restorana "Jezero"
  • Kapoera - Kapuera Angola Centar Srbija, 16:30h, lokacija tribine kod restorana "Jezero"
  • Krav Maga, 15:45h, lokacija tribine kod restorana "Jezero"
  • Kyokushin karate, 17:15h, lokacija tribine kod restorana "Jezero"
  • Ples - Def Dance, 18:00h, lokacija tribine kod restorana "Jezero"
  • Ples - Red Star, 16:15h, lokacija tribine kod restorana "Jezero"
  • Ritmička gimnastika, 18:15h, lokacija tribine kod restorana "Jezero"
  • Rukomet, od 14h do 18h, lokacija tereni za mali fudbal i rukomet
  • Samoodbrana, 17:30h, lokacija tribine kod restorana "Jezero"
  • Samoodbrana u realnim uslovima, 16:00h, lokacija tribine kod restorana "Jezero"
  • Submission fighting, 19:00h, lokacija tribine kod restorana "Jezero"
Vesti
design by
Trilenium & MASSVision
produced by MASSVision
powered by cMASS